Skip to content Skip to footer
Hakkımızda 440x586
413x424 Anasayda hakkımızda
İnci Group

10 yıl önce Uğur İNCİ tarafından, İstanbul’da kurulan İnci Klima, faaliyet alanını genişleterek İnci Group çatısı altında toplanmış bir Limited Şirketidir.

Adını, kurucusunun soy isminden alan İnci Group, iklimlendirmesinden yapı inşaat faaliyetlerine, peyzajından havuz bakım onarımına kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir. Şirket, kurulduğu günden bu yana bilgi birikimine, teknoloji geliştirmeye ve kaliteye özel bir önem vermiştir.

Faaliyetlerini İstanbul ili ile sınırlı tutmayan İnci Group, günden güne alanını genişletmiş ve Türkiye’nin dört bir yanında varlığını sürdürmeye devam etmiştir.

Vizyon

Kurumsal kültürümüzün yapı taşlarını oluşturan girişimciliğimiz, yenilikçi fikirlerimiz ve memnuniyet odaklı faaliyetlerimiz ile, bulunduğumuz sektördeki varlığımızı her geçen gün bir adım ileriye taşımak.

Misyon

Özüne ve değerlerine bağlı, alanında öncü, yerel ve uluslararası pazarda söz sahibi, yüksek büyüme potansiyeli olan bir şirket olmak adına gerekli tüm güçlü stratejileri uygulamak.

Hizmet
80+
Yıl
8080+
Mutlu Müşteri
8080808080+
Proje
80808080+
Various services

Work Examples

Dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernaturaut odit aut fugit, sed quia consequuntur. Dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas.