0212 264 11 33    info@inciklima.com

Hitachi Klima Servisi

Hitachi Klima

Hitachi hemen hemen 100 yıllık bir Japon firması olup 1910 yılında bakır madeninin elektrik tamir işleri için atölye olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne müthiş bir büyüme eğrisi gösteren Hitachi, bugün Dünya markası haline gelmiştir. Hitachi geliştirdiği teknolojiyle  insanlığa katkıda bulunurken rakiplerini geride bırakmıştır. Japon teknolojisine sahip Hitachi marka klimalar yüksek kalitede, güvenilir ve verimli bir şekilde iklimlendirme sağlamaktadır. Hitachi'nin bugünlere gelmesine büyük ölçüde katkı sağlayan araştırmaya ve geliştirmeye yönelik stratejisini halen sürdürdüğü görülmektedir. AR-GE için ciddi bütçe ayıran Hitachi, bunun meyvesini her zaman toplamış ve endüstrisinde rakiplerine önder olmuştur. İspanya'da kurduğu HAPE Fabrikasıyla üretim ve lojistik daha kolay ve daha hızlı bir hale gelmiştir.

Hitachi Kalitesi

  • Hitachi kurulduğu günden bugüne araştırma ve geliştirme odaklı bir şirket olmasının avantajlarını göstermiştir. Sürekli gelişen teknolojiye uyum sağlayan Hitachi kurduğu test labaratuarlarıyla ürünlerini piyasaya sürmeden evvel ciddi testlere tabi tutmaktadır. Bilgisayarlı ve insanlı testleri geçen cihazların üretimlerinin yapılması ve bu testlerin gerçekten test amacı gütmesi hitachi klimaların kalitesinin altında yatan en büyük etken olarak görmekteyiz.
  • Ayrıca Hitachi klimalar düşük enerji tüketimleri sayesinde hem kullanıcısını hemde çevreyi koruma misyonuna sahiptir. Bu yüzden ürettiği cihazların minimum enerjiyle maksimum verimde çalışması için her geçen gün araştırmalarını sürdürmektedir. Bugün kullanılan klima gazlarının üretiminde ve kullanımında hep önayak olan Hitachi çevreye duyarlılığı sayesinde büyük kitlelerin beğenisini kazanmıştır.

Hitachi Klima Servisi

Hitachi marka klimaların servisi ülkemizde ve özellikle İstanbulda geniş bir servis ağı ile yapılmaktadır. Bunlar arasında firmamız gibi oldukça uzun yıllar klima servisliği yapmış firmalar bulunmaktadır. Firmamız İstanbul'un genelinde Yetkili Hitachi Klima Servisi hizmeti vermektedir. Ayrıca büyük işletmeler için İstanbul dışına da hizmetimiz sadece bu markaya özel olarak vermekteyiz.

Hitachi Klima Bakımı ve Montajı

Hitachi klimaların satışını ve montajını yapmaktayız. İster bizden ister bir başka firmadan satın almış olun biz klimalarınızın montajını en doğru yeri seçerek yapıyoruz. Klima montajından önce klimanın nereye konulacağı önem arzetmektedir. Hitachi klima keşif, bakım, montaj ve tamiri firmamız tarafından yapılmaktadır. Size en yakın mobil servis ekibimizi yönlendirerek kaliteli hizmet almanız için çalışıyoruz. Çağrı merkezimizi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Hitachi Klima Çağrı Merkezi : 0212 264 11 33