0212 264 11 33    info@inciklima.com

Gree Klima Servisi

Gree Klimalar

Gree klimalar, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerinde ki başarı sayesinde kısa sürede dünyada bilinen bir klima markası olmuştur. Kuruluşu 1991 yılında gerçekleşen Gree, bir şirket için kısa sayılabilecek sürede satış rekorlarına imza atmıştır. Çin'de sahip olduğu üretim fabrikası Dünya markası standartlarına uygun olduğu için ödüllendirilmiştir. Aynı zamanda uluslarası pazarda lider firma seçilmiştir. Pek çok klima markasına ürün tedariği yapan Gree klimalar ülkemizde de satışa başlamış ve kısa sürede adını duyurmuştur. Gelişmiş ve kullanışlı klimalar sunarak pek çok müşterinin beğenisini kazanmıştır.

Firmamız Gree klimaların hem satışını hem servisini üstlenerek büyüyen markanın bir paydası olmuştur. 

Geniş ürün yelpazesine sahip olan markanın 20 farklı çeşiti, 400'ü aşkın serisi bulunmaktadır. Toplamda 7000 klima modeli bulunan Gree klimalar müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik kriterlerinden başarıyla geçerek geniş bir satış sonrası servis ağıyla Türkiye pazarında hizmet vermektedir.

Gree Klimaların Özellikleri

  • Gree klimalarda diğer klima markalarından farklı olarak üç ayrı filtre sistemi bulunmaktadı. Bu filtreler sayesinde bakteriler mekanın havasına karışmamakta ve daha temiz bir havayla sizleri ısıtmakta yahut soğutmaktadır. Aynı zamanda tozları da absorbe etmektedir. Bununla beraber kullandığı karbon filtreleri ile kötü kokular yaymamakta ve yine ortamın havasını kötü kokulardan arındırmaktadır. Mikropları ve kötü kokuyu odanızdan uzaklaştıran bu klimalar sizi ve çevrenizi korumaktadır.
  • Gree klimalar sahip oldukları teknolojiyle ön plana çıkmaktadır. Bir çok klima elektrik kesintisinin ardından ne yapacağını şaşırır. Gree klimalar ise nasıl kapandıysa öyle açılarak çalışmaya devam eder. Yani elektrik kesintisinden öncesi ile sonrası aynıdır.
  • Klimalarda sık rastlanan bir sorun olan dış ünitenin donması Gree klimalarda yaşanmaz. Dış ünitede meydana gelen donmayı önler, oluşan buzları çok kısa zamanda çözer ve klimanızın durmasına müsade etmez.

Gree Klima Montajı

  • Gree klima montajını yapan bir çok firma bulunmakla beraber biz size en yakın ekibimizi yönlendirerek hızlı bir şekilde ve en önemlisi doğru yere montajının yapılmasını sağlıyoruz. 
  • Gree klimanın montajını teknik personelimiz gerçekleştiriyor ve sorunsuz kullanımınıza hazırlıyor.

Gree Klima Çağrı Merkezi : 0212 264 11 33